pozostałe, guzik
Zakończenie: 16-11-2023 22:46:00
pozostałe, guzik
381195
Opis: | pozostałe - guziki, guzik, Warszawa, Herb Jasieńczyk, na stronie odwrotnej sygnatura (Orzeł) ZYG: MYNCHHEIMER MŁODSZY |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 26.3 mm, 7.34 g, urwane uszko |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 130