Polska, Władysław Książę Opolski, 1987

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 22:43:00

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 22:43:00
380732
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Władysław Książę Opolski, 1987, Częstochowa, Aw: Popiersie lekko w prawo, WŁADYSŁAW KSIĄŻĘ OPOLSKI 1330–1401, Rw: Pieczęć, niżej herb Częstochowy i wizerunek półgrosza XV w., 1962-1987, POLSKIE TOWARZYSTWO ARCHEOLOGICZNE I NUMIZMATYCZNE, ODDZIAŁ W CZĘSTOCHOWIE
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 59.9 mm, 90.15 g

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 51