Polska, Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie, 1892
Zakończenie: 16-11-2023 22:34:00
381201
Opis: | Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie, 1892, Aw: Herb Lwowa otoczony wieńcem z gałązek wawrzynu, napis w otoku WYSTAWA PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO WE LWOWIE 1892, Rw: Kobieta (alegoria budownictwa) idąca w lewo, w antycznej szacie, trzymająca pion i poziomicę, po bokach dwa putta w ruchu, na dole sygnatura A. SCHINDLER |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 50.1 mm, 60.75 g, patyna, pięknie zachowany medal w oryginalnym pudełku |
Literatura: | H-Cz. 10436, Przemysł-Sztuka-Polityka 374, Szyszko-Czyżak 156 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 47