Polska, Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie, 1892

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 22:34:00

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 22:34:00
381201
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), Wystawa Przemysłu Budowlanego we Lwowie, 1892, Aw: Herb Lwowa otoczony wieńcem z gałązek wawrzynu, napis w otoku WYSTAWA PRZEMYSŁU BUDOWLANEGO WE LWOWIE 1892, Rw: Kobieta (alegoria budownictwa) idąca w lewo, w antycznej szacie, trzymająca pion i poziomicę, po bokach dwa putta w ruchu, na dole sygnatura A. SCHINDLER
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 50.1 mm, 60.75 g, patyna, pięknie zachowany medal w oryginalnym pudełku
Literatura: H-Cz. 10436, Przemysł-Sztuka-Polityka 374, Szyszko-Czyżak 156

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 47