Polska, 50. rocznica Powstania Listopadowego, 1881
Zakończenie: 16-11-2023 22:32:20
381189
Opis: | Polska - Polska pod zaborami, 50. rocznica Powstania Listopadowego, 1881, Ukoronowany herb Rzeczypospolitej Trojga Narodów, w dolnej części sygnatura L.A.M., ZARZĄD MUZE. NARODO. w RAPPERSWYLU w ROCZNI. 50 L. POWSTA. 1830–31 R, na stronie odwrotnej sześciopromienna gwiazda z wieńcem w środku, wokół wieńca US - QUE - AD - FI - NEM, ZA - WYTRWA - ŁOŚĆ - w SŁUŻBIE - DLA - POLSKI / W WYKONANIU UCHWAŁY SEJMOWEJ 18 WRZEŚ. 1881 R. |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz, 33.9 mm, 19.06 g, patyna |
Literatura: | H-Cz. 8044 (R) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 163