Watykan, Salvs Populi Romani, 1959
Zakończenie: 16-11-2023 22:31:20
381207
Opis: | Watykan - Jan XXIII (1958–1963), Salvs Populi Romani, 1959, Aw: Popiersie w lewo, pod popiersiem sygnatura GIAMPAOLI, IOANNES • XXIII • PONT • M • AN • I, Rw: Matka Boża z Dzieciątkiem, po bokach M-P - OY, SANCTA • MARIA • SALVS • POPVLI • ROMANI, projektował Pietro Giampaoli |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 986, 34.9 mm, 22.58 g |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 65