Watykan, Konklawe papieża, 1939
Zakończenie: 16-11-2023 22:31:00
381209
Opis: | Watykan - Pius XII (1939–1958), Konklawe papieża, 1939, Rzym, Aw: Popiersie w lewo, na dolesygnatura MISTRVZZI, PIVS • XII • PONTIFEX • MAXIMVS • A • I, Rw: Herb papieski, CHRISTIANO • POPVLO • RECTOR • ET • PAT - ER • DATVS • VI • NON • MARTA • MCMXXXIX, projektowal Aurelio Mistruzzi |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 44.1 mm, 39.68 g, rzadki |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 110