Watykan, Jubileusz kapłański Piusa XI, 1929

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 22:30:40

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 22:30:40
381211
Opis: Watykan - Pius XI (1922–1939), Jubileusz kapłański Piusa XI, 1929, Monachium, Aw: Popiersie papieża w lewo, niżej sygnatura K•ROTH, PIVS • XI • PONTI - FEX • MAXIMUS, Rw: Herb papieski, po bokach 19-29, + TV • ES • PETRVS • ET • SVPER • HANC • PET - RAM • AEDIFICABO • ECCLESIAM • MEAM, Obrzeże: BAYER. HAUPTMÜNZAMT • FEINSILBER, projektował K. Roth
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 36.2 mm, 19.99 g, medal w oryginalnym pudełku

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 82