Watykan, Herb papieski, 1925
Zakończenie: 16-11-2023 22:30:20
Watykan, Herb papieski, 1925
381208
Opis: | Watykan - Pius XI (1922–1939), Herb papieski, 1925, Norymberga (?), Aw: Popiersie w lewo, S. H. PAPST - PIUS XI., Rw: Herb papieski, ZUR ERINNERUNG AN DAS HEILIGE JAHR 1925, Obrzeże: Punca 990, porjektował Wolfgang Lauer |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 990, 33.4 mm, 13.40 g |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 66