Watykan, Jubileusz kapłański Leona XIII, 1888

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 22:30:00

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 22:30:00
381206
Opis: Watykan - Leon XIII (1878–1903), Jubileusz kapłański Leona XIII, 1888, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura BIANCHI, LEO • XIII • PONT • - MAX • AN • X, Rw: Krzyż stojący na chmurach, KAL • IAN • MDCCCLXXXVIII / AN • L • A • CONSECR • SACREDOTALI • LEONIS • XIII • P • M, projektował Francesco Bianchi
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 30.7 mm, 10.29 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 68