Polska, Orzeł wz. 43
Zakończenie: 16-11-2023 22:28:20
Polska, Orzeł wz. 43
381476
Opis: | Polska - Oddziały Polskie w ZSRR, Orzeł wz. 43, mocowany na wąsy |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, 54.5 x 42.7 mm (bez wąsów), 13.39 g, patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 89