Polska, Medal Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości, 1928
Zakończenie: 16-11-2023 22:24:40
381196
Opis: | Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Medal Dziesięciolecia Odzyskania Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 35.1 mm, 18.88 g (ze wstążką) |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 55