Włochy, 1/2 paolo, 1853
Zakończenie: 16-11-2023 22:24:00
Włochy, 1/2 paolo, 1853
381406
Opis: | Włochy - Toskania - Wielkie Księstwo Toskanii (1826–1859), 1/2 paolo, 1853, Florencja |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | pięknie zachowane, patyna |
Literatura: | MIR 459/1, Pagani 158 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 62