Włochy, talar (francescone), 1786
Zakończenie: 16-11-2023 22:23:40
381405
Opis: | Włochy - Toskania - Piotr Leopold I Toskański (1765–1790), talar (francescone), 1786, Florencja, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: W łańcuchu Orderu Złotego Runa, ukoronowana tarcza herbowa na krzyżu, legenda |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.17 g, uszkodzenie obrzeża, patyna |
Literatura: | CNI 151/3, Davenport 1516, MIR 385/2 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 106