Rosja, 25 rubli, AH 1339 (1921)
Zakończenie: 16-11-2023 22:16:00
381488
Opis: | Rosja - Rosyjska Sowiecka Federacyjna Socjalistyczna Republika (RSFSR) (1917–1922) - Chorezm, 25 rubli, AH 1339 (1921) |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 8.63 g, drobne uszkodzenia powierzchni monety oraz obrzeża, rzadki typ monety |
Literatura: | Bitkin 5 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 156