Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)
Zakończenie: 16-11-2023 22:13:20
381187
Opis: | Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 91, Kazakov 417 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 30