Rosja, 5 kopiejek, 1779 KM
Zakończenie: 16-11-2023 22:11:40
Rosja, 5 kopiejek, 1779 KM
381491
Opis: | Rosja - Katarzyna II (1762–1796) - Syberia, 5 kopiejek, 1779 KM, Suzun |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | delikatne defekty rewersu, ciemna patyna ale bardzo ładnie zachowane jak na ten typ monety |
Literatura: | Bitkin 1084, Brekke 484 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 128