Niemcy, 1/2 guldena, 1864
Zakończenie: 16-11-2023 22:07:40
Niemcy, 1/2 guldena, 1864
381412
Opis: | Niemcy - Wirtembergia - Wilhelm I (1816–1864), 1/2 guldena, 1864 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | AKS 86, Jaeger 69 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 46