Niemcy, talar, 1867
Zakończenie: 16-11-2023 22:06:40
Niemcy, talar, 1867
381409
Opis: | Niemcy - Meklenburgia-Szwerin - Fryderyk Franciszek II (1842–1883), talar, 1867, Berlin, wybity na 25-panowania |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | awers przetarty, patyna |
Literatura: | AKS 55, Davenport 729, Thun 216 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 63