Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1638
Zakończenie: 16-11-2023 22:05:00
381328
Opis: | Niderlandy hiszpańskie - Filip IV (1621–1665) - Brabancja, patagon, 1638, Bruksela |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 27.77 g, patyna |
Literatura: | Davenport 4462, Delmonte 293 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 102