Filipiny, 50 centavo, 1919 S
Zakończenie: 16-11-2023 22:02:40
Filipiny, 50 centavo, 1919 S
381316
Opis: | Filipiny - pod zarządem USA (1898–1946), 50 centavo, 1919 S, San Francisco |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 9.90 g, patyna, ładnie zachowana moneta |
Literatura: | KM 171 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 36