Austria, 1 floren, 1876
Zakończenie: 16-11-2023 21:58:20
Austria, 1 floren, 1876
381326
Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 floren, 1876, Wiedeń |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | pięknie zachowany, patyna |
Literatura: | Herinek 576 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 45