Austria, 1 floren, 1860
Zakończenie: 16-11-2023 21:58:00
Austria, 1 floren, 1860
381340
Opis: | Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 floren, 1860, Wiedeń |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | moneta wyraźnie przetarta, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Herinek 525 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 36