Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1656

Rozpoczęcie: 06-11-2023 18:00
Zakończenie: 16-11-2023 21:52:40

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 16-11-2023 21:52:40
381294
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Fryderyk Wilhelm (1640–1657), ort, 1656, Królewiec, odmiana z nominałem 1 – 8 i literami C – M po bokach tarczy herbowej, BRANDE()NB w legendzie awersu
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: krążek z końcówki blaszki, moneta wytarta z obiegu, patyna, rzadki typ monety
Literatura: Kop. 3988 (R2), Slg. Marienburg 1584

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 73