Prusy Książęce (1525–1657), ort, 1656
Zakończenie: 16-11-2023 21:52:40
381294
Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Fryderyk Wilhelm (1640–1657), ort, 1656, Królewiec, odmiana z nominałem 1 – 8 i literami C – M po bokach tarczy herbowej, BRANDE()NB w legendzie awersu |
Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
Dodatkowe informacje: | krążek z końcówki blaszki, moneta wytarta z obiegu, patyna, rzadki typ monety |
Literatura: | Kop. 3988 (R2), Slg. Marienburg 1584 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 73