Polska, 3 kopiejki, 1916 J
Zakończenie: 16-11-2023 21:05:40
Polska, 3 kopiejki, 1916 J
381354
Opis: | Polska - Monety niemieckich władz okupacyjnych dla terenów wschodnich, 3 kopiejki, 1916 J, Hamburg |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | piękne, z dużym połyskiem menniczym, na awersie miejscowa czarna patyna |
Literatura: | Jaeger 603, Bitkin 2, Parchimowicz 3b |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 54