Polska, replika dwuzłotówki Stanisława Augusta Poniatowskiego, 2009
Zakończenie: 16-11-2023 21:04:00
381352
Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - repliki monet, replika dwuzłotówki Stanisława Augusta Poniatowskiego, 2009, Mennica Warszawska |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro złocone, próby 925, 14.22 g, stemple lustrzane, w plastikowym kapslu |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 72