Polska, złotówka (4 grosze), 1794 MV
Zakończenie: 16-11-2023 21:00:40
380065
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1794 MV, Warszawa, odmiana z napisem 83 i 1/2 w stopie menniczej; litery MV (Moneta Varsoviensis) pod tarczą herbową |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadka odmiana, miejscowa patyna |
Literatura: | Parchimowicz SAP 22.h, Plage 302, Berezowski 2.50 zł |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 108