Polska, złotówka (4 grosze), 1767 FS
Zakończenie: 16-11-2023 20:58:20
380056
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1767 FS, Warszawa, data rozstawiona nieco szerzej |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, wady walcowania na awersie |
Literatura: | Parchimowicz SAP 19.b1, Plage 276 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 91