Polska, szóstak, 1755 EC
Zakończenie: 16-11-2023 20:56:20
Polska, szóstak, 1755 EC
380049
Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, szóstak, 1755 EC, Lipsk |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | wyraźna rysa na twarzy władcy, patyna |
Literatura: | Kahnt 693 var. i, Kop. 2100b |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 44