Polska, szóstak, 1660 TLB
Zakończenie: 16-11-2023 20:52:00
Polska, szóstak, 1660 TLB
380008
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1660 TLB, Kraków, na awersie herb Ślepowron bez obwódki, obwódki na awersie i rewersie, IOAN CASI w legendzie awersu |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ładnie zachowany, patyna |
Literatura: | Kop. 1622 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 115