Polska, szóstak, 1662 TT
Zakończenie: 16-11-2023 20:51:40
Polska, szóstak, 1662 TT
380007
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety koronne, szóstak, 1662 TT, Bydgoszcz, litery T - T i herb Ślepowron na rewersie, bez obwódek |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kop. 1650 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 59