Polska, denar, 1596
Zakończenie: 16-11-2023 20:49:20
Polska, denar, 1596
381292
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, denar, 1596, Gdańsk |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | CNG 145.VII, Kop. 7462 (R2), Tyszkiewicz 1 mk |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 60