Polska, ort, 1618
Zakończenie: 16-11-2023 20:48:00
Polska, ort, 1618
379992
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1618, Gdańsk, odmiana z łapą niedźwiedzia, na końcu napisu na awersie dwukropek i krzyż |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | subtelna patyna, ładnie zachowana moneta |
Literatura: | Shatalin G18-I-12, Parchimowicz Orty 1618/1 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 284