Polska, półtorak - fałszerstwo z epoki, (1615)
Zakończenie: 16-11-2023 20:46:20
381291
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, półtorak - fałszerstwo z epoki, (1615), Aw: Ukoronowana tarcza herbowa, SIGIS 5 DO REX P M O I P, Rw: Jabłko panowania, po bokach cyfry 1 - 5, MOMIE NOΛΜ |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miedź srebrzona, 21.1 mm, 1.87 g, patyna, ciekawostka |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 73