Polska, grosz, 1532
Zakończenie: 16-11-2023 20:43:20
Polska, grosz, 1532
379949
Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety pruskie, grosz, 1532, Toruń, końcówki legend PRVSS / PRVSS |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | CNCT 1241, Kop. 3087 (R), PN2-Dut. 76 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 141