Polska, denar koronny, (1370–1382)
Zakończenie: 16-11-2023 20:31:00
381463
Opis: | Polska - Ludwik I Andegaweński (1370–1382), denar koronny, (1370–1382), Kraków, Aw: Tarcza andegaweńska, nad nią litera L; Rw: Orzeł piastowski |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 11.5 mm, 0.24 g, patyna, rzadszy typ |
Literatura: | Frynas P.13.2b (S), Kop. 348 (R5) |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 46