Złota Orda, dirham, przełom XIII i XIV w.
Zakończenie: 16-11-2023 20:27:40
381478
Opis: | Złota Orda, dirham, przełom XIII i XIV w., Bulghar |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.8 mm, 1.33 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 127