Włochy, lot 20 x tornesello, XIV–XV w.
Zakończenie: 16-11-2023 20:27:20
381434
Opis: | Włochy - Wenecja, lot 20 x tornesello, XIV–XV w., monety do samodzielnej identyfikacji |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro bilonowe, razem 20 sztuk, zielona patyna na monetach |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 33