Cesarstwo Rzymskie, zestaw 3 x follis, IV w.
Zakończenie: 16-11-2023 20:16:40
381438
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 3 x follis, IV w., Konstantyn I Wielki (307–337), Konstans (337–350), Julian II Apostata (360–363) |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz, razem 3 sztuki, patyna |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 104