Cesarstwo Rzymskie, lot 9 monet, III–IV w.
Zakończenie: 16-11-2023 20:16:00
381435
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, lot 9 monet, III–IV w., w zestawie follisy i antoniniany bilonowe różnych władców (Aurelian, Walentynian I, 2 x Konstancjusz II (jako cezar), Konstantyn Wielki, Konstantyn II - jako cezar i trzy nierozpoznane) |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, razem 9 sztuk, patyna |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 63