Cesarstwo Rzymskie, zestaw 6 monet
Zakończenie: 16-11-2023 20:15:40
381442
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 6 monet, w zestawie antoniniany bilonowe i follisy następujących władców: Dioklecjan (284–305), Galeriusz (305–311) - jako cezar 293–305, Licyniusz I (308–324), Kryspus (317–326), 2 x Konstancjusz II (324–361) - jako cezar 316–337 |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, razem 6 sztuk, patyna |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 68