Cesarstwo Rzymskie, zestaw 6 monet
Zakończenie: 16-11-2023 20:15:20
381441
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, zestaw 6 monet, w zestawie antoniniany bilonowe i follisy następujących władców: Maksymian Herkuliusz (286–310), Konstantyn I Wielki (307–337), 2 x Konstancjusz II (324–361), Gracjan (367–383) oraz jedna moneta z Bizancjum (Justyn II (565–578), Tesaloniki) |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, razem 6 sztuk, patyna |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 53