Cesarstwo Rzymskie, 5 x antoninian bilonowy
Zakończenie: 16-11-2023 20:14:40
381440
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - różni cesarze, 5 x antoninian bilonowy, Aurelian (270–275), Numerian (283–284), Dioklecjan (284–305), Gallien (253–268) oraz jeden nierozpoznany |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | bilon, razem 5 sztuk, patyna |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 55