Cesarstwo Rzymskie, lot 2 x antoninian bilonowy
Zakończenie: 16-11-2023 20:14:20
381439
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Aurelian (270–275), lot 2 x antoninian bilonowy, IOVI CONSER (Mediolan)/ RESTITVTOR ORBIS (Cyzicus) |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro bilonowe, razem 2 sztuki, patyna |
Literatura: | RIC 129, 368 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 59