Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 244–247
Zakończenie: 16-11-2023 20:12:40
381228
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab (244–249), antoninian, 244–247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG, Rw: Cesarz na koniu w lewo trzymający włócznię lewej ręce, prawą unosząc ku górze, ADVENTVS AVGG |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 24.5 mm, 5.08 g, pięknie zachowana moneta, patyna |
Literatura: | RIC 26b, C. 3 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 162