Cesarstwo Rzymskie, denar, 210
Zakończenie: 16-11-2023 20:10:40
381232
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Karakalla (198–217), denar, 210, Rzym, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, ANTONINVS PIVS AVG BRIT, Rw: Concordia siedząca w lewo, trzymająca paterę oraz podwójny róg obfitości, PONTIF TR P XIII COS III |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.3 mm, 2.78 g, minimalne pęknięcia krążka, patyna |
Literatura: | RIC 116a, C. 484 |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 411