Republika Rzymska, denar, 67 pne
Zakończenie: 16-11-2023 20:08:40
381214
Opis: | Republika Rzymska - M. Plaetorius M.f. Cestianus 67 pne, denar, 67 pne, Rzym, Aw: Popiersie z atrybutami Isis, Minerwy, Apolla, Diany i Wiktorii w hełmie w prawo, pod brodą róg obfitości, za głową, [C]ESTIANVS, przed SC, Rw: Orzeł siedzący na piorunie, M PLAET / ORIVS M F AED CVR |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.5 mm, 2.73 g, patyna |
Literatura: | Crawford 409/1, Albert 1316 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 71