Republika Rzymska, denar, 81 pne
Zakończenie: 16-11-2023 20:07:20
381215
Opis: | Republika Rzymska - Q. Caecilius Metellus Pius 81 pne, denar, 81 pne, Rzym, Aw: Głowa Pietas w prawo, z prawej strony bocian; Rw: Słoń w lewo, w odcinku Q C M P I |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 18.7 mm, 3.78 g, szlachetna patyna |
Literatura: | Crawford 374/1, Albert 1266 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 133