Republika Rzymska, denar, 127 pne
Zakończenie: 16-11-2023 20:06:00
381218
Opis: | Republika Rzymska - M. Caecilius Q.f.Q.n. Metellus 127 pne, denar, 127 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie, w prawo, z lewej ROMA, Rw: Macedońska tarcza z głową słonia, otoczona wieńcem laurowym, M METELLVS Q F |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 17.7 mm, 3.72 g, ciemna patyna, rzadki |
Literatura: | Crawford 263/1a, Albert 997 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 133