Zakończenie: 16-11-2023 20:03:00
381462
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Владимир Биткин - Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin - Composite catalogue of russian coins), Кijów 2003 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 1029 stron formatu A4, oprawa twarda w ekoskórę, rzadkie, bardzo szczegółowe i poszukiwane opracowanie monet Rosji Carskiej, wyśmienity egzemplarz z minimalnymi śladami użytkowania na okładce |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 161