wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys – Brakteaty – pieniądz średniowiecznych Prus, Wrocław 20..
Zakończenie: 16-11-2023 20:03:40
376545
Opis: | wydawnictwa polskie, Paszkiewicz Borys – Brakteaty – pieniądz średniowiecznych Prus, Wrocław 2009, ISBN 9788322930229 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 487 stron + 5 map + XIII tablic, format B5, twarda oprawa z obwolutą, książka zafoliowana |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 77